Sadržaj:

Djeca slavnih osoba koja su učestvovala na takmičenjima: Kako su se kreativna takmičenja završila za njih

Anonim
Image
Image

26. aprila 2019. godine završeno je finale šeste sezone TV emisije „Glas. Children”, koju je osvojila Mikella Abramova, kćerka pjevača Alsoua. Publika je izrazila nevjericu u rezultate glasanja, vjerujući da su takmičari nastupili mnogo bolje od pobjednika. Vrijedi reći da ovo nije prvi put da djeca poznatih osoba povremeno sudjeluju na raznim natjecanjima i ne uspijevaju uvijek zaobići svoje rivale.

Sofia Yatsenyuk

Kćerka bivšeg premijera Ukrajine Arsenija Jacenjuka imala je 10 godina kada je učestvovala u ukrajinskoj televizijskoj emisiji „Glas. Djeca . Međutim, djevojka nije otišla dalje od slijepog slušanja. Članovi žirija nisu bili impresionirani Sofijinom izvedbom, ali su bili jako iznenađeni kada su saznali da se ne radi o istom imenu, već o kćeri Arsenija Jacenjuka, koji je bio iza kulisa tokom nastupa nasljednice. Tata je bio jako uznemiren Sofijinim neuspjehom, a nakon nastupa smirio je djevojku koliko je mogao.

Danae Prigogine

Kćerka prvog braka slavnog producenta Josepha Prigoginea borila se s viškom kilograma gotovo cijeli svoj odrasli život. Vremenom je Danae Prigogine uspjela napraviti nedostatke figure svojim dostojanstvom, postavši prilično uspješan i popularan model plus-size modela. Unatoč tome, djevojka se stalno pokušava riješiti viška kilograma: bavi se sportom, prati prehranu i obraća se liječnicima za pomoć. Danae Prigozhina 2016. godine učestvovala je na takmičenju ljepote Miss Rusije, gdje je osvojila titulu prve zamjenice Miss.

Nikita Presnyakov

Sin Christine Orbakaite i Vladimira Presnyakova od djetinjstva je pokazivao kreativne sklonosti. Već sa 17 godina prvi put se pojavio u filmovima, a kasnije je završio filmsku akademiju u Sjedinjenim Državama. Na račun Nikite Presnyakova, učešće na nekoliko televizijskih takmičenja. U "Okružnim igrama" 2010. Nikita je stigao do finala pete igre, dvije godine kasnije pobijedio je na ukrajinskom takmičenju "ShowStgowon". Presnjakov je 2013. zajedno s Olgom Klein zauzeo drugo mjesto u projektu "Dvije zvijezde", a godinu dana kasnije postao je pobjednik emisije "Samo isti" podijelivši ovu pobjedu s Irinom Dubtsovom. Godine 2015. zajedno sa svojom grupom Multiverse stigao je do finala druge sezone vokalnog takmičenja Main Stage, ali nije uspio doći do glavne nagrade.

Aleksandar Filin

Sin umjetničkog direktora Boljšoj baletske kompanije Sergeja Filina i balerine Marije Prorvič učestvovali su u projektu „Glas. Djeca 2016. Radio je u timu Dime Bilana i uspio je doći do polufinala.

Varvara Koshevaya

Kćerka poznatog ukrajinskog showmena Jevgenija Koshevoya uspjela je sudjelovati na dva kreativna takmičenja. U trećoj sezoni ukrajinske verzije televizijske emisije „Glas. Djeca”Barbara je, nakon slijepih audicija, ušla u Potapov tim, ali je potom ispala iz borbi. Ali u projektu „Nasmijte se komičara. Djeca”2016. uspjeli su postati pobjednici, osvojivši 20 hiljada grivna.

Arseny Shulgin

Najmlađi sin pjevačice Valerije i producenta Aleksandra Shulgina ozbiljno se bavi muzikom od djetinjstva. Talentovani muzičar ima nekoliko nagrada za učešće na muzičkim takmičenjima kao pijanista. Arseny je sa 13 godina osvojio srebrnu Orašaru za učešće na istoimenom takmičenju koje je održao TV kanal Kultura. Mladić je 2012. osvojio Grand Prix na dva takmičenja-festivala: "Noć u Madridu" i "Otvorena Evropa".

Nažalost, talentovani muzičar kasnije je odlučio promijeniti svoju specijalizaciju, fokusirajući svoje napore ne na izvođenje, već na stvaranje muzike. Vrijeme će pokazati koliko će biti uspješan u ovoj oblasti.

Antonina Matvienko

Kćerka poznate ukrajinske pjevačice Nine Matvienko učestvovala je u prvoj sezoni ukrajinske verzije projekta Glas. Unatoč činjenici da se u to vrijeme Antonina Matvienko već profesionalno bavila muzikom i bila solistica ansambla Kijeva Camerata, nije prošla prve slijepe audicije. Zahvaljujući Konstantinu Meladzeu, izvođač je stigao na ponovnu audiciju i primljen je u Ruslanin tim. Kao rezultat toga, zauzela je drugo mjesto na takmičenju.

Dugo očekivano finale 6. sezone vokalnog projekta "Glas. Djeca" završilo je pravim skandalom. Pobjedu u emisiji odnijela je 10-godišnja kći popularne pjevačice Alsu Mikelle Abramove iz tima Svetlane Lobode, ali su rezultati takmičenja već dovedeni u pitanje. Mnogi vjeruju da je djevojka bila slabija od konkurencije. A nakon incidenta, i sama Svetlana Loboda odlučila je napustiti emisiju "Glas. Djeca".